KAM NA VÝLET / Muzea a skanzeny

Popis: Fatamorgana - Muzeum iluzí ve Františkových Lázních.
Fatamorgana - Muzeum iluzí ve Františkových Lázních.
Autor / zdroj: fatamorgana-museum.cz

V muzeu iluzí ve Františkových Lázních se přesvědčíte, že nic není nemožné

FRANTIŠKOVY LÁZNĚ

Zavítáte-li do muzea iluzí ve Františkových Lázních, přesvědčíte se o tom, že nic není nemožné. Budete tady mít jedinečnou příležitost propojit se s exponáty a všechno si vyfotit na památku. Zažijete tady s celou rodinou den, na který hned tak nezapomenete.

Chcete být kreativní a rozšířit svou sbírku fotografií o další úžasné snímky? Skvělé! V muzeu optických iluzí ve Františkových Lázních se můžete propojit s exponáty, a to vše vyfotit.

Zde nejsou hranice mezi skutečným a iluzorním! Zde můžete zajímavě strávit čas s přáteli a rodinou, užít si spoustu legrace a pořídit si mnoho fotografií, na nichž budete hlavním hrdinou strhujících příběhů!

Více informací včetně otevírací doby a cen vstupného najdete na webu fatamorgana-museum.cz.

Autor / zdroj: -red-

DALŠÍ ČLÁNKY

Divadlo Scéna vytváří pro vás a vaše děti pohádky on-line

Divadlo Scéna vytváří pro vás a vaše děti pohádky on-line. Když se nemůžete potkat v divadle, tak se vám divadelníci snaží přiblížit aspoň takto na dá

Expedition SCRAB dorazí i do Chebu

Autem do 3 tisíc korun kolem České republiky. Hromada zážitků, spousta příznivců, nadšení pro věc, objevování nových míst…

Starosta Chebu předal ceny vítězům

Zástupci vítězných škol si převzali z rukou starosty Chebu ocenění za přední umístění v soutěži „O nejkrásnější květináč“ za rok 2019.

DNES SE STALO

POZVÁNKA OBRAZEM